Partner Biznesowy

Prowadzisz firmę i szukasz dodatkowych źródeł przychodu? Pracujesz zawodowo, ale zostaje Ci trochę wolnego czasu i chcesz wykorzystać go na powiększenie swojej miesięcznej pensji? Wierzymy, że nasza propozycja Cię zainteresuje.

Zapraszamy do współpracy każdego, kto dysponuje bazą klientów, którym oprócz swojego własnego produktu lub usługi może zaproponować produkt kredytowy. Proponujemy możliwie najprostszy proces obsługi Klienta. Nasz Partner przekazuje nam kontakt do zainteresowanego Klienta wraz z krótką informacją czym Klient jest zainteresowany. Całą resztą zajmiemy się już my, a jeżeli na końcu dojdzie do uruchomienia kredytu, wypłacimy Partnerowi wynagrodzenie. Od naszych Partnerów nie oczekujemy żadnej wiedzy ani doświadczenia w zakresie sprzedaży produktów finansowych. Nasza propozycja może być idealnym uzupełnieniem dla działalności takich jak biura rachunkowe, agencje ubezpieczeniowe, agencje nieruchomości, biura podróży, pracownie architektoniczne, firmy budowlano-remontowe, firmy transportowe, komisy samochodowe i wszystkie te, gdzie przedmiot transakcji wiąże się z zapłaceniem przez Klienta kwoty w wysokości minimum kilku tysięcy złotych.

Nasz pomysł kierujemy także do osób aktywnie działających w sprzedaży kredytów, ale mających ograniczony dostęp do większej liczby ofert. Jeżeli wniosek Twojego Klienta został odrzucony i decyzja jest ostateczna, skontaktuj nas z tym Klientem. Być może inna firma za naszym pośrednictwem udzieli mu kredytu, a Ty nie stracisz swojej prowizji za sprzedaż.
Jeżeli nie posiadasz doświadczenia w sprzedaży produktów kredytowych, ale masz ciekawe pomysły jak je sprzedawać lub masz dostęp do dużej grupy potencjalnych Klientów, to także jesteś u nas mile widziany. A dodatkowo, oprócz możliwości uzyskania dochodu, zapewnimy Ci odpowiednie wsparcie na początku Twojej pracy.

Zainteresowane współpracą osoby prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub przesłanie wiadomości na adres: kontakt@fincredo.pl 
 


Formularz aplikacyjny

Zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002.101.926 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie objętym niniejszym formularzem w celach związanych z rekrutacją pracowniczą. 
Wyślij