O firmie

Wybór właściwego produktu finansowego to żmudny i długi proces. Każdy, kto w odpowiedzialny sposób szukał dla siebie optymalnej oferty wie, że ryzyko wybrania złego rozwiązania jest wysokie. Przebrnięcie przez gąszcz stron internetowych, opinii, reklam, promocji, spotkań z doradcami, bywa drogą przez mękę. Dobrze te czynności powierzyć profesjonalistom. Oczywiście pod warunkiem, że się im zaufa. I właśnie w oparciu o zaufanie budujemy naszą pozycję na rynku.

Naszym celem jest stworzenie portfela lojalnych Klientów. Takich, którzy nie chcą tracić czasu na zarządzanie swoimi finansami i którzy w razie potrzeby wybór produktów powierzą nam. To my zadbamy, aby zaangażowanie Klienta ograniczyć do minimum, to my będziemy reprezentować Klienta przed instytucjami finansowymi i to my wynegocjujemy dla niego najbardziej korzystne warunki umowy. Zależy nam, aby nasi Klienci zwracali się do nas ze wszystkimi pytaniami i problemami. Nawet z tymi, które nie dotyczą bezpośrednio naszej oferty. Dla nas dobra relacja z Klientem nie polega na sfinalizowaniu z nim transakcji i otrzymaniu jak najwyższej prowizji. Oczywiście strona przychodowa jest dla nas ważna, po to właśnie powstają firmy. My jednak uważamy, że lepiej z Klientem prowadzić długookresową współpracę i czerpać z niej stałe korzyści, niż jednorazowo zarobić na sprzedaży drogiego produktu. 

Firmę Fincredo założyliśmy w 2013 roku, ale nasz kontakt z branżą finansową trwa już od kilkunastu lat. Pracując w dużych korporacjach zdobyliśmy wiele cennych doświadczeń, które teraz wykorzystujemy działając na własny rachunek. Dążymy do zbudowania możliwie szerokiej oferty produktów, w skład której wchodzą kredyty, pożyczki, ubezpieczenia, inwestycje, leasing. Do skorzystania z naszych usług zachęcamy zarówno Klientów Indywidualnych jak i Klientów Firmowych.