Kredyty Gotówkowe

Kredyt gotówkowy to szybki i najbardziej popularny sposób na pozyskanie nowych środków finansowych. To także idealny pomysł na spłatę innych zobowiązań. Dzięki niemu całość można połączyć w jedną ratę, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. W naszej ofercie posiadamy propozycje 10 banków. Wybór produktu uzależniamy od profilu klienta, jego dochodów, historii kredytowej, wykonywanego zawodu i wielu innych szczegółowych parametrów. Na życzenie Klienta do każdego kredytu proponujemy także ubezpieczenia. Mogą być to pakiety ubezpieczeniowe dostarczane wraz z kredytem przez bank lub indywidualnie dobrane przez nas ubezpieczenia pochodzące z firm ubezpieczeniowych. To drugie rozwiązanie bardzo często pozwala obniżyć łączne koszty kredytu i zapewnić Klientowi szerszą ochronę. 

Każdemu Klientowi, który się do nas zgłosi, proponujemy także analizę i ocenę posiadanych przez niego produktów kredytowych wraz z rekomendacją ewentualnych zmian.

Bieżące informacje o istotnych zmianach w ofertach poszczególnych banków, aktualnych promocjach oraz naszych rekomendacjach można znaleźć w zakładce Aktualności.