Kariera

Jesteśmy zawsze otwarci na ciekawych i ambitnych ludzi. Takich, którzy chcą się uczyć, mają ciekawe pomysły i motywację do pracy. Nie wymagamy, aby każdy nasz pracownik miał doświadczenie w branży finansowej. Doświadczenie na pewno pomaga, ale nikt z doświadczeniem się nie rodzi. Dlatego każdy, kto przekona nas do siebie, pokaże swój potencjał i wiarę we własne możliwości, jest u nas mile widziany.

Budujemy zespół ludzi czerpiących satysfakcję z wykonywanej pracy. U nas nie ma planów sprzedaży, codziennej presji i szczegółowych raportów. Według naszej filozofii odpowiednia motywacja, a co za nią idzie zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywaną pracę, pozwalają osiągać odpowiednio dobre wyniki. Nie zależy nam na szybkim zbudowaniu dużego zespołu, ale na dobraniu do niego właściwych osób.
Jeżeli spodobał Ci się nasz pomysł na pracę, prześlij nam swoje CV lub wypełnij poniższy formularz. Nasze aktualne oferty pracy znajdziesz w kolumnie obok. Skontaktuj się z nami także jeżeli masz do nas pytania, propozycję współpracy lub inny temat, o którym chciałbyś nas poinformować.


Formularz aplikacyjny

Zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002.101.926 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie objętym niniejszym formularzem w celach związanych z rekrutacją pracowniczą. 
Wyślij