Doradca Klienta

Jesteś na początku swojej drogi zawodowej i szukasz ciekawej pracy, z którą zwiążesz się na dłużej? A może studiujesz i chcesz zarobić dodatkowe pieniądze mając elastyczną pracę? A może znasz już dobrze branżę finansową, świetnie się w niej sprawdzasz i chciałbyś spróbować swoich sił w nowym miejscu? Jeśli tak to mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. Poszukujemy ambitnych i odpowiedzialnych osób do pracy przy sprzedaży produktów kredytowych i ubezpieczeniowych. Mamy za sobą wiele lat doświadczeń w pracy w dużych bankach i chętnie podzielimy się nimi z osobami, które przekonają nas, że warto w nie inwestować nasz czas i pieniądze. Zastanów się dobrze czy branża finansowa to miejsce dla Ciebie. A jeśli uznasz, że tak, to prześlij nam swoje cv i kilka zdań uzasadnienia dlaczego to właśnie z Tobą powinniśmy pracować.

Do obowiązków Doradcy Klienta należeć będzie:

Oferujemy nienormowany czas pracy, możliwość negocjowania formy zatrudnienia, biuro oraz motywujące do pracy wynagrodzenie.


Formularz aplikacyjny

Zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002.101.926 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie objętym niniejszym formularzem w celach związanych z rekrutacją pracowniczą. 
Wyślij