Ciekawa propozycja pożyczki dla małych firm - Inicjatywa Mikro

02-06-2014
Nowe zdjęcie

Od niedawna do naszej oferty doszedł nowy produkt - pożyczka Inicjatywy Mikro. Wnioski pierwszych Klientów już złożyliśmy i tu miłe zaskoczenie. Bez większych problemów otrzymały pozytywne decyzje. I to pomimo faktu, że wcześniej kilka banków już na starcie powiedziało "nie". Spodziewamy się, że popularność tego produktu będzie stale rosła, ponieważ posiada on kilka niekwestionowanych zalet w porównaniu z ofertami bankowymi, a do tego pozostaje w granicach rozsądnych warunków cenowych. Oto cechy produktu, które powinny szczególnie spodobać się klientom:

Dość przyjaźnie wygląda także proces. Większość czynności można przeprowadzić na skanach, dzięki czemu nasza firma może obsługiwać Klientów z całej Polski. Do bezpośredniego spotkania z Klientem dochodzi dopiero w momencie podpisania umowy - na spotkanie przyjeżdża lokalny przedstawiciel Inicjatywy Mikro. Wcześniej Klient musi przesłać skan dowodu osobistego, dokumentów finansowych oraz potwierdzenia przelewów do ZUS za ostatnie dwa miesiące.
Na koniec kilka słów na temat oprocentowania i kosztów udzielenia pożyczki. Oprocentowanie nominalne wynosi 12%, klasyczną prowizję i ubezpieczenia zastępuje dość nietypowe rozwiązanie, którym jest usługa windykacyjna. Kosztuje ona 12%, a klient otrzymuje na nią fakturę VAT. Ostatnim kosztem jest opłata administracyjna w wysokości 45 PLN. Żeby lepiej zobrazować koszty posłużymy się przykładem - rata pożyczki na kwotę 50.000 PLN, przy umowie na okres 60 miesięcy, wyniesie w przybliżeniu 1293 PLN. Czy to dużo? Oceńcie sami.
Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych powyższą propozycją. Chętnie odpowiemy na wszystkie ewentualne pytania oraz pomożemy w przeprowadzeniu niezbędnych formalności.